PŘIHLAŠOVÁNÍ

Celé shromáždění dohromady čítalo čtyřicet dva tisíce tři sta šedesát duší.
- Ezdráš 2, 64

Přihlas se na Sjezd!

Magické datum

Neváhejte!

Levnější přihlašování do 25. 9. 2023!

Do stejného data také potřebujeme, aby se přihlásili všichni dobrovolníci.

25. 9. je magické datum a proto po něm již nebude možné objednat si jídla, ubytování v ubytovně a nechat se zdarma pojistit.

Přihlašování poběží až do Sjezdu samotného, nicméně nám z organizačních důvodů pomůže, když se přihlásíte co nejdřív. Děkujeme.

Sjezdový poplatek letos činí 550 Kč. Cena zahrnuje pronájmy prostor, honoráře kapele, divadlu a přednášejícím, proplácení cestovních dokladů a další výdaje.
Ostatní typy vstupenek lze zakoupit na místě.

Spaní ve spacáku ve školách, v postelích na ubytovně a nebo kdekoliv jinde. Ubytování není zahrnuto v ceně sjezdového poplatku. Barvu konkrétní školy si vyberete po příjezdu na příjmu.
Ubytovnu lze objednat pouze do 25.9.

Snídaně, oběd, večeře a nedělní balíček na cestu. Veškerá jídla jsou volitelná. Pokud vás neláká nabídka nebo cena, stravování si samozřejmě můžete zařídit po vlastní ose.
K objednání pouze do 25.9.

Jak ušetřit a zároveň pomoci Sjezdu?

Dobrovolnické benefity

200 Kč sleva a sjezdové tričko zdarma!

Sjezd je kolos. Několik stovek lidí potřebuje organizační strukturu. Každá ruka dobrá! Proto sháníme dobrovolníky, kteří nám s průběhem akce pomůžou. Jejich odměnou je kromě toho slavného dobrého pocitu i sleva 200 korun ze sjezdového poplatku a sjezdové triko zdarma. No neber to! Více v sekci Dobrovolníci. Moc děkujeme, je to pro nás velká pomoc.